Dátum: 19.04.2024

Knižnica / inštitúcia: Ústredná knižnica Slovenskej akadémie vied, v. v. i., Klemensova č. 19, 814 67 Bratislava
Pracovná pozícia: Knihovník / knihovníčka – knižnično-informačné služby
Náplň práce: • práca v službách knižnice – prevádzka s nerovnomerne rozvrhnutým pracovným časom • práca s výpožičným systémom – poskytovanie výpožičných a konzultačných služieb čitateľom a čitateľkám knižnice, registrácia do knižnice • sprístupňovanie dokumentov a informácií z vlastných knižnično-informačných fondov, ale aj zo zahraničia, spracúvanie štatistík • aktívna práca s knižničným fondom a plnenie knižnično-informačných potrieb čitateľov a čitateliek knižnice.
Požadujeme: Požadované znalosti: práca s PC na pokročilej úrovni, vítaná skúsenosť práce v knižnici s čitateľmi a čitateľkami, aktívna znalosť anglického jazyka Ďalšie požiadavky na kandidáta: zodpovednosť, samostatnosť, aktivita, spoľahlivosť, komunikatívnosť, mäkké zručnosti, práca v tíme, ochota učiť sa nové veci Požadované vzdelanie: vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (knihovnícke zameranie preferované) Výberové konanie: vyžaduje sa zaslanie profesijného životopisu a súhlas so spracovaním osobných údajov pre účel výberového konania v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Vybraní kandidáti a kandidátky budú pozvaní na osobný pohovor.
Ponúkame: Zamestnanecké výhody, benefity: • benefity podľa platnej kolektívnej zmluvy • pružná pracovná doba • odborný rast u zamestnávateľa, práca v mladom kolektíve • zaujímavá a pestrá pracovná náplň • možnosť ďalšieho odborného vzdelávania, účasť na školeniach, seminároch • perspektíva zamestnania a práca v prostredí vedeckej inštitúcie
Miesto výberového konania: -
Adresa: Ústredná knižnica Slovenskej akadémie vied, v. v. i., Klemensova č. 19 814 67 Bratislava
Meno kontaktnej osoby: Mgr. Michal Sliacky
Telefón: +421 2 5292 1733
E-mail: michal.sliacky@savba.sk