Dátum: 26.04.2024

Podrobné informácie o ponuke:

Knižnica / inštitúcia: CVTI SR
Pracovná pozícia: samostatný odborný pracovník
Náplň práce: - správa a prevádzka Centrálneho registra evidencie publikačnej činnosti (CREPČ), - formálna a vecná kontrola záznamov o publikačnej činnosti v Centrálnom registri publikačnej činnosti, - príprava a spracovávanie podkladov pre posúdenie publikačnej činnosti prispievajúcich inštitúcií do Centrálneho registra evidencie publikačnej činnosti a spolupráca na posudzovaní publikácií, - komunikácia so spracovateľmi a inštitúciami prispievajúcimi do CREPČ, - vývoj CREPČ a príprava metodických pokynov CREPČ, - spolupráca na hodnotení vedeckovýskumnej základne a vedeckého prostredia vysokých škôl a ďalších vedeckovýskumných pracovísk SR, - prezentácia výsledkov a propagácia činností pred odbornou a širokou verejnosťou doma a v zahraničí, - odborné a špecializované pracovné činnosti v rámci projektov CVTI SR.
Požadujeme: (viac informácii v prílohe)
Ponúkame: (viac informácii v prílohe)
Dátum a čas výberového konania: 31.01.2018
Miesto výberového konania: CVTI SR
Adresa: Lamačská cesta 8/A, 811 04, Bratislava
Meno kontaktnej osoby: Mgr. Marta Dušková
Telefón: 02/69253 184
E-mail: marta.duskova@cvtisr.sk