Dátum: 27.04.2024
  • Tlačiť stránku
  • Archívny InfoLib
  • rss

Spät

Ponuky

Podrobné informácie o ponuke:

Knižnica / inštitúcia: Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave
Pracovná pozícia: knihovník
Náplň práce: ● miesto práce: útvar výpožičných služieb - práca s čitateľmi, výpožičné, bibliografické a ústne rešeršné služby - radenie a údržba knižného fondu - spolupráca, príprava a realizácia podujatí knižnice pre verejnosť ● pracovný pomer na dobu neurčitú so zákonnou skúšobnou dobou ● práca na 2 zmeny (knižnica je otvorená od 8.00 do 18.00 hod., v sobotu do 12.00), cca raz v mesiaci nariadená práca v sobotu
Plne znenie ponuky na stiahnutie: otvor
Požadujeme: ● SŠ alebo i VŠ vzdelanie v odbore knihovníctvo a informatika, prax v knižnici vítaná ● komunikačné schopnosti na dobrej úrovni, príjemné vystupovanie ● orientácia v literatúre a prehľad o spoločenskom dianí ● výborná znalosť slovenského jazyka, znalosť anglického jazyka výhodou ● počítačová gramotnosť (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint) ● schopnosť samostatnej aj tímovej práce
Ponúkame: Prácu v peknom prostredí, v najväčšej verejnej knižnici kraja v centre mesta Trnava, u seriózneho zamestnávateľa, možnosť odborného rastu a osobného rozvoja, platové ohodnotenie podľa zákona č. 553/2003 o odmeňovaní pri výkone práce vo verejnej službe, stravné lístky, príplatok za zmennosť, 5 týždňov dovolenky, pracovník nad 33 rokov 6 týždňov, Doplnkové dôchodkové sporenie.
Začiatok pracovného pomeru: 01.12.2017
Typ pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer na plný úväzok
Dátum a čas výberového konania: -
Miesto výberového konania: -
Adresa: -
Meno kontaktnej osoby: Mgr. Lívia Koleková, riaditeľka
Telefón: 0914272142
E-mail: kniznica@kniznicatrnava.sk

Informácie pre

Trendy v oblastiach

Prečítajte si

Anketa

Info mailom

Napíšte Vašu e-mailovú adresu a budete dostávať pravidelné správy z InfoLib.

Spät

Naši partneri