Dátum: 26.04.2024

Knižnica / inštitúcia: Štátna vedecká knižnica v Banskej Bystrici
Pracovná pozícia: informatik - špecialista IKT
Náplň práce: vykonávať softvérovú a hardvérovú podporu pre užívateľov, vykonávanie inštalácie, konfigurácie, zálohovanie a správu sieťových aplikácií a PC pod Windows, vykonáva úlohu bezpečnostného správcu IS a činnosti spojené s riadením bezpečnosti IS v ŠVK, správa internetovej a intranetovej stránky ŠVK, vykonávať podporu prezentačnej a ozvučovacej techniky v ŠVK, vykonávať podporu pri digitalizácií knižného fondu ŠVK
Požadujeme: stredoškolské vzdelanie technického smeru, vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa v oblasti IT - výhodou, prax v IT sfére, znalosť štandardov ISVS, administrácia LAN - pokročilý, administrácia PC Windows - pokročilý, analytické myslenie, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť
Ponúkame: prácu na plný úväzok v prostredí reprezentatívnej štátnej kultúrnej inštitúcie s rozvinutou medzinárodnou spoluprácou, platové podmienky podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov, priestor na sebarealizáciu, podporu ďalšieho odborného rastu, pružnú pracovnú dobu, jeden týždeň dovolenka nad rámec Zákonníka práce Žiadosti o zamestnanie s profesijným životopisom, motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte do 31.10.2017
Miesto výberového konania: Banská Bystrica
Adresa: Štátna vedecká knižnica v Banskej Bystrici Lazovná 9 975 58 Banská Bystrica Do predmetu správy uveďte pozíciu „informatik“
Meno kontaktnej osoby: -
Telefón: 048/4110766
E-mail: svkbb@svkbb.eu