Dátum: 26.04.2024
  • Tlačiť stránku
  • Archívny InfoLib
  • rss

Spät

Ponuky

Podrobné informácie o ponuke:

Knižnica / inštitúcia: Mestská knižnica v Bratislave
Pracovná pozícia: knihovník/knihovníčka vo výpožičných službách
Náplň práce: Práca s čitateľmi, výpožičky v KIS Dawinci. Tvorba a realizácia podujatí pre deti a mládež. Poskytovanie knihovníckych,
Požadujeme: SŠ, VŠ vzdelanie, znalosť práce v knižnično-informačných systémoch výhodou
Ponúkame: Ponúkaný plat - podľa vzdelania a praxe v zmysle tabuliek Zákona č.318/2018 Z. z. o odmeňovaní pracovníkov pri výkone práce vo verejnom záujme.
Začiatok pracovného pomeru: 01.12.2019
Typ pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer na plný úväzok
Dátum a čas výberového konania: -
Miesto výberového konania: Mestská knižnica v Bratislave
Adresa: Klariská 16
Meno kontaktnej osoby: p. Rychlá
Telefón: 02/20 30 10 19
E-mail: dana.rychla@mestskakniznica.sk

Informácie pre

Trendy v oblastiach

Prečítajte si

Anketa

Info mailom

Napíšte Vašu e-mailovú adresu a budete dostávať pravidelné správy z InfoLib.

Spät

Naši partneri