Dátum: 26.04.2024
  • Tlačiť stránku
  • Archívny InfoLib
  • rss

Spät

Ponuky

Podrobné informácie o ponuke:

Knižnica / inštitúcia: Akademická knižnica Pedagogickej fakulty Univerzity Komenského, Šoltésovej 4, 813 34 Bratislava
Pracovná pozícia: Vedúci zamestnanec
Náplň práce: Tvorba koncepcií odborných špecializovaných knihovníckych, bibliografických, a informačných činností odborového, krajského alebo celoštátneho charakteru vrátane ich kontroly: - samostatné spracovávanie materiálov a podkladov pre tvorbu publikačnej činnosti, bibliografií pracovníkov, - zabezpečuje odborné špecializované knihovnícke a informačné činnosti, - vedie agendu časopisov, - personálne bibliografie, rešerše, MMVS-Jason a pod., informácie zo slovenských a zahraničných databáz, ....
Plne znenie ponuky na stiahnutie: otvor
Požadujeme: - prehľad a schopnosť používať knižničný systém VIRTUA/VTLS - Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore knižničná a informačná veda - min. 5 rokov praxe
Ponúkame: - flexibilná pracovná doba - prispievanie formou stravovacích poukážok - 5 dní dovolenky navyše
Začiatok pracovného pomeru: 01.11.2018
Typ pracovného pomeru: pracovný pomer na dobu určitú do 31.10.2019
Dátum a čas výberového konania: 09.10.2018 10:00
Miesto výberového konania: Pedagogická fakulta, Račianska 59, 813 34 Bratislava
Adresa: -
Meno kontaktnej osoby: Mgr. Petra Kubová
Telefón: 02/492 87 211
E-mail: petra.kubova@uniba.sk

Informácie pre

Trendy v oblastiach

Prečítajte si

Anketa

Info mailom

Napíšte Vašu e-mailovú adresu a budete dostávať pravidelné správy z InfoLib.

Spät

Naši partneri