Dátum: 26.04.2024

Knižnica / inštitúcia: Ústredná knižnica Prírodovedeckej fakulty UK v Bratislave
Pracovná pozícia: knihovník
Náplň práce: výpožičná služba, katalogizácia, práca s čitateľom, práca v študovni
Požadujeme: Úplné stredoškolské vzdelanie, prax v knižnici, znalosť systému VIRTUA vítaná
Ponúkame: Prácu v rekonštruovanej knižnici, osobné ohodnotenie k platu dobrý pracovný kolektív Žadosti prosím adresovať na miroslava.janetkova@uniba.sk
Miesto výberového konania: -
Adresa: Ústredná knižnica Prírodovedeckej fakulty UK v Bratislave Mlynská dolina Ilkovičova 6 842 15 Bratislava 4 miroslava.janetkova@uniba.sk
Meno kontaktnej osoby: PhDr. Miroslava Janetková
Telefón: 02-60296510
E-mail: janetkova@fns.uniba.sk