Dátum: 22.05.2024
  • Tlačiť stránku
  • Archívny InfoLib
  • rss

Spät

Ponuka práce, Ústredná knižnica a ŠIS VŠMU

11.08.2008
Pozícia: pracovník informatickej študovne

PRACOVNÍK INFORMATICKEJ ŠTUDOVNE

náplň práce: práca s používateľmi študov ne, analytické spracovanie odborných časopisov, budovanie príručnej knižnice, práca s PC a budovanie databáz

požadujeme: VŠ (Bc., Mgr., Ing.), prednosťou je znalosť knižničného softwéru (Da Winci), minimálne základy AN a komunikácia so zahr. študentmi, štrukturovaný CV na adresu: kniznica@vsmu.sk

ponúkame: prácu v stabilnom kolektíve v centre mesta Bratislavy, odmeňovanie v zmysleplatných tabuliek pre knižnice rezortu MŠ SR, možnosť stravovania za gastrolístky v budove

nástup: 1. septembra 2008

adresa: Ústredná knižnica a ŠIS VŠMU
              Zochova 1
              813 01 Bratislava

tel.: 02/59 30 35 15
mail: kniznica@vsmu.sk

Informácie pre

Trendy v oblastiach

Prečítajte si

Anketa

Info mailom

Napíšte Vašu e-mailovú adresu a budete dostávať pravidelné správy z InfoLib.

Spät

Naši partneri