Dátum: 21.05.2024

Spät

Ponuka práce, Ústredná knižnica FaF UK v Bratislave

12.08.2008
Pozícia: pracovníčka všeobecnej študovne

pracovníčka všeobecnej študovne

náplň práce: konzultačná činnosť, spracovanie odborných a citačných rešerší, práca v KIS Virtua, realizácia podujatí informačnej výchovy

požadujeme: VŠ (Bc., Mgr., RnDr., PharmDr.), práca s PC na dobrej úrovni (ECDL vítaný), aktívna znalosť AN - komunikácia so zahr. študentami, znalosť práce v KIS Virtua vítaná, flexibilnosť a komumikatívnosť, štrukturovaný CV posielajte na mail: kadnarova@fpharm.uniba.sk

ponúkame: prácu na dobu určitú (zastupovanie počas MD), v stabilnom kolektíve, odmeňovanie podľa zákona o verejnej správe, soc. program (stravovanie, rekreačné pobyty v zar. UK)

nástup: dohodou

adresa: Ústredná knižnica FaF UK
             PhDr. Mária Kadnárová
             Kalinčiakova 8
             832 32 Bratislava

tel.: 02/5011 7155
mail: kadnarova@fpharm.uniba.sk