Dátum: 20.04.2024

Knižnica / inštitúcia: Univerzita Komenského v Bratislave, Farmaceutická fakulta, Ústredná knižnica, Kalinčiakova 8, Bratislava
Pracovná pozícia: Samostatný knihovník (vhodné aj pre absolventov)
Náplň práce: • práca s výpožičným systémom - KIS Virtua, administratívna podpora xerografických služieb – dobíjanie ISIC kariet; • samostatná i tímová realizácia podujatí informačného vzdelávania, informačno-konzultačné služby používateľom pri prezenčnom štúdiu; • práca s knižničným fondom prístupným vo voľnom výbere, kontrola a tematické ukladanie dokumentov, spolupráca pri aktualizácii a vyraďovaní knižničného fondu; • práca s elektronickými informačnými zdrojmi so zameraním na oblasť farmaceutických vied a príbuzných disciplín, aktívna správa licencovaných elektronických informačných zdrojov
Požadujeme: Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním – úplné stredné odborné vzdelanie, resp. vysokoškolské vzdelanie I. stupňa Požadované znalosti: práca s PC na pokročilej úrovni (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, ECDL vítaný), vítaná skúsenosť s prácou v knižnično-informačnom systéme, aktívna znalosť anglického jazyka. Osobnostné predpoklady: príjemné vystupovanie a komunikatívnosť, kreativita a samostatnosť pri realizácii vzdelávacích podujatí/tvorbe prezentácií, flexibilita a organizačné schopnosti, ochota vzdelávať sa.
Ponúkame: Zamestnanecké výhody, benefity - 5 dní dovolenky nad rámec ZP, stravovanie zabezpečené formou gastrolístkov/príspevku (poskytované aj za dni čerpania dovolenky). Ponúkame príjemné pracovné prostredie v zrekonštruovanej modernej akademickej knižnici, podporu ďalšieho odborného vzdelávania, príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie
Miesto výberového konania: -
Adresa: -
Meno kontaktnej osoby: Svoje životopisy a referencie zasielajte na: personalne@fpharm.uniba.sk
Telefón: 02/50117154
E-mail: personalne@fpharm.uniba.sk