Dátum: 23.04.2024
  • Tlačiť stránku
  • Archívny InfoLib
  • rss

Spät

Ponuky

Podrobné informácie o ponuke:

Knižnica / inštitúcia: Knižnica FAD STU
Pracovná pozícia: Pracovník knižnično-informačných služieb - 70%
Náplň práce: Zabezpečovanie výpožičných, konzultačných a informačných služieb v Knižnici FAD; práca s fyzickým a elektronickým fondom knižnice, rešerše; čiastočné spracovanie podkladov k evidencii publikačnej a umeleckej činnosti.
Plne znenie ponuky na stiahnutie: otvor
Požadujeme: Vzdelanie v knihovníckom odbore; znalosti Word, Excel, Outlook; skúsenosti a znalosť práce s KIS a znalosť štandardov (AACR2, MARC21); komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, dôslednosť; znalosť cudzieho jazyka - angličtina vítaná.
Ponúkame: Benefity: príspevok na stravné v stravovacích zariadeniach STU; 5 dní dovolenky navyše na základe Kolektívnej zmluvy STU; rekreačné pobyty v zariadeniach STU...
Začiatok pracovného pomeru: 01.09.2021
Typ pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer na čiastočný úväzok
Dátum a čas výberového konania: -
Miesto výberového konania: Knižnica FAD STU
Adresa: -
Meno kontaktnej osoby: Mgr. Zuzana Sýkorová
Telefón: +421 918 665 025
E-mail: zuzana.sykorova@stuba.sk

Informácie pre

Trendy v oblastiach

Prečítajte si

Anketa

Info mailom

Napíšte Vašu e-mailovú adresu a budete dostávať pravidelné správy z InfoLib.

Spät

Naši partneri