Dátum: 19.04.2024

Knižnica / inštitúcia: Univerzitná knižnica Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici
Pracovná pozícia: referent Univerzálnej študovne
Náplň práce:  konzultačné a referenčné služby a prezenčné vypožičiavanie dokumentov v zmysle Knižničného poriadku UMB,  registrácia používateľov a vedenie ich evidencie v automatizovanom informačnom systéme,  profilácia fondu Univerzálnej študovne a EDC na základe informačných, vzdelávacích a odborných potrieb používateľov  zabezpečenie ochrany fondu dislokovaného v Univerzálnej študovni  spolupráca pri revíziách knižničného fondu UK UMB,  denná evidencia výpožičiek a používateľov študovne a spracovanie štatistík  organizovanie vzdelávacích a kultúrnych podujatí UK UMB,  realizácia medziknižničnej a medzinárodnej medziknižničnej výpožičnej služby dokumentov pre potreby pedagogického a vedeckovýskumného procesu na univerzite v zmysle Knižničného poriadku UMB,  poskytovanie medziknižničnej výpožičnej služby v z fondu UK UMB iným knižniciam
Požadujeme:  stredoškolské vzdelanie  organizačné schopnosti  znalosť administrácie OS Windows, MS Office  znalosť anglického alebo ruského jazyka vítaná  výhodou znalosť knižnično-informačného systému ARL
Ponúkame:  platové podmienky podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov (5. platová trieda, platový stupeň podľa rokov praxe)  zaujímavú prácu v informačnej a vzdelávacej inštitúcii  možnosť ďalšieho osobného a odborného rastu  pevnú osemhodinovú pracovnú dobu (dvojzmenná prevádzka)
Typ pracovného pomeru: zastupovanie počas materskej/rodičovskej dovolenky
Dátum a čas výberového konania: 18.08.2021 09:00
Miesto výberového konania: Univerzitná knižnica UMB, Tajovského 51 (1. poschodie)
Adresa: Univerzitná knižnica Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici Tajovského 40 974 01 Banská Bystrica
Meno kontaktnej osoby: Mgr. Michaela Mikušková
Telefón: +421 448 5206
E-mail: kniznica@umb.sk