Dátum: 25.04.2024
  • Tlačiť stránku
  • Archívny InfoLib
  • rss

Spät

Ponuky

Podrobné informácie o ponuke:

Knižnica / inštitúcia: Slovenská národná knižnica
Pracovná pozícia: Riaditeľ odboru Služby
Náplň práce: - riadenie, plánovanie a kontrola činností zamestnancov odboru Služby, ktorý tvoria 4 oddelenia: Oddelenie pre rozvoj knižničného systému, Oddelenie výpožičných služieb a medziknižničných výpožičných služieb, Oddelenie rešeršných a referenčných služieb, Oddelenie študovní, - komplexné zabezpečovanie koordinačných a metodických činností SNK v oblasti poskytovania knižnično-informačných služieb používateľom a ich rozvoja v súlade s aktuálnymi svetovými trendmi, technologickými možnosťami a očakávaniami používateľov, - riešenie úloh zásadného koncepčného, metodického a výhľadového charakteru v oblasti poskytovania knižnično-informačných služieb SNK ako inštitúcie s národnou a medzinárodnou pôsobnosťou, - sledovanie nových trendov v oblasti knižnično-informačných služieb, definovanie nových metód a postupov a ich zavádzanie do praxe, - odborná koordinácia projektov rozvoja knižnično-informačných služieb a systémov, - metodické usmerňovanie poskytovania knižnično-informačných služieb, organizovanie metodických akcií pre knižnice a používateľov zameraných na knižnično-informačné služby, koordinácia tvorby informačných a metodických materiálov v tejto oblasti,
Plne znenie ponuky na stiahnutie: otvor
Požadujeme: -
Ponúkame: -
Začiatok pracovného pomeru: 01.07.2021
Typ pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer na plný úväzok
Dátum a čas výberového konania: -
Miesto výberového konania: -
Adresa: -
Meno kontaktnej osoby: Mgr. Katarína Ďuričeková
Telefón: +421432451421
E-mail: katarina.duricekova@snk.sk

Informácie pre

Trendy v oblastiach

Prečítajte si

Anketa

Info mailom

Napíšte Vašu e-mailovú adresu a budete dostávať pravidelné správy z InfoLib.

Spät

Naši partneri