Dátum: 19.04.2024

Podrobné informácie o ponuke:

Knižnica / inštitúcia: Malokarpatská knižnica v Pezinku
Pracovná pozícia: knihovník - akvizícia a katalogizácia
Náplň práce: akvizícia neperiodických dokumentov pre knižnicu, katalogizácia dokumentov v knižničnom systéme CLAVIUS, spolupráca pri revízii knižničného fondu
Požadujeme: min. VŠ I: stupňa; všeobecný prehľad o literatúre, vydavateľskom trhu a spisovateľskej obci; znalosť platných knihovníckych štandardov (AACR2, ISBD, MARC21, RDA) výhodou; vzdelanie knihovníckeho zamerania alebo prax v knižnici výhodou; znalosť knižničného systému Clavius výhodou; pokročilá znalosť práce s PC; komunikatívnosť, samostatnosť, organizačné schopnosti, spoľahlivosť, precíznosť.
Ponúkame: Trvalý pracovný pomer na plný úväzok, motivujúce pracovné prostredie, možnosť osobného rozvoja a ďalšieho vzdelávania, pružnú pracovnú dobu.
Miesto výberového konania: -
Adresa: Malokarpatská knižnica v Pezinku Holubyho 5 902 01 Pezinok
Meno kontaktnej osoby: Daniela Tóthová
Telefón: 0915497681
E-mail: daniela.tothova@kniznicapezinok.sk