Dátum: 23.04.2024

Knižnica / inštitúcia: Ústredná knižnica Slovenskej akadémie vied
Pracovná pozícia: knihovník v službách - EIZ
Náplň práce: práca s elektronickými informačnými zdrojmi: administrácia, štatistiky, webová stránka, rešeršovanie, prezentácie, inštruktáže a školenia
Požadujeme: VŠ vzdelanie II. stupňa (knižničná a informačná veda), odborná prax výhodou, dobrá znalosť anglického jazyka, organizačné a prezentačné schopnosti
Ponúkame: odmeňovanie podla zákona č. 553/2003 Z. z. TT10 (TT11), týždeň dovolenky naviac, príjemné pracovné prostredie
Miesto výberového konania: -
Adresa: Klemensova 19 814 67 Bratislava
Meno kontaktnej osoby: Mgr. Andrea Doktorová
Telefón: +421 2 52921733
E-mail: andrea.doktorova@savba.sk