Dátum: 19.04.2024
  • Tlačiť stránku
  • Archívny InfoLib
  • rss

Spät

Ponuky

Podrobné informácie o ponuke:

Knižnica / inštitúcia: UK UPJŠ v Košiciach
Pracovná pozícia: Pracovník Oddelenia knižnično-informačných služieb
Náplň práce: - poskytovanie knižnično-informačných služieb; - zabezpečovanie prevádzky pracoviska UK UPJŠ; - práca s elektronickými informačnými zdrojmi; - spolupráca so študijným oddelením príslušnej fakulty UPJŠ v Košiciach
Plne znenie ponuky na stiahnutie: otvor
Požadujeme: - uprednostňovaná úroveň vzdelania vysokoškolské vzdelanie I. stupňa; - prax v knižnici vítaná; - znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni; - znalosť práce s PC; - komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
Ponúkame: - prácu na plný úväzok; - ohodnotenie podľa zákona o odmeňovaní pri prácach vo verejnom záujme; - motivujúce pracovné prostredie
Začiatok pracovného pomeru: 01.09.2017
Typ pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer na plný úväzok
Dátum a čas výberového konania: -
Miesto výberového konania: Košice, Uzávierka prihlášok: 12.07.2017
Adresa: Univerzitná knižnica UPJŠ v Košiciach, Moyzesova 9, 040 01 Košice
Meno kontaktnej osoby: Daniela Džuganová
Telefón: 0
E-mail: daniela.dzuganova@upjs.sk

Informácie pre

Trendy v oblastiach

Prečítajte si

Anketa

Info mailom

Napíšte Vašu e-mailovú adresu a budete dostávať pravidelné správy z InfoLib.

Spät

Naši partneri