Dátum: 24.04.2024

Podrobné informácie o ponuke:

Knižnica / inštitúcia: Slovenská národná kižnica
Pracovná pozícia: Referent odbytu
Náplň práce:  zabezpečujete distribúciu neperiodickej tlače, vrátane sledovania vývoja trhu a vyhľadávania nových odbytových možností  realizujete distribúciu neperiodickej tlače  zabezpečujete prípravu podkladov licenčných zmlúv pre potreby oddelenia Vydavateľstvo  zabezpečujete styk s dodávateľmi, externými rozširovateľmi a odberateľmi  vediete evidencie odbytu, skladovú evidenciu a inventarizáciu, máte hmotnú zodpovednosť za stav zásob  zabezpečujete fakturáciu a vyúčtovanie predávaných titulov  zodpovedáte za sledovanie odbytových nákladov a cien  zabezpečujete e-mailovú a telefonickú komunikáciu s odberateľmi a dodávateľmi  zodpovedáte v zverených oblastiach za dodržiavanie postupov a záväzkov vyplývajúcich pre SNK z platných právnych predpisov
Požadujeme: -
Ponúkame: -
Miesto výberového konania: -
Adresa: -
Meno kontaktnej osoby: -
Telefón: 043/2451421
E-mail: katarina.duricekova@snk.sk