Dátum: 19.04.2024

Podrobné informácie o ponuke:

Knižnica / inštitúcia: Slovenská národná knižnica
Pracovná pozícia: Manažér pre styk s verejnosťou
Náplň práce:  koordinuje a metodicky usmerňujete kultúrne činnosti na celoštátnej úrovni  podieľa sa na navrhovaní a koordinovaní spolupráce s kultúrnymi, verejnými, štátnymi, podnikateľskými a inými subjektmi  aktívne buduje značku SNK ako modernej inštitúcie  realizuje dohodnuté propagačné stratégie s ohľadom na stanovené ciele  podieľa sa na koordinovaní marketingových a prezentačných aktivít SNK s ohľadom na rôzne cieľové skupiny  navrhuje kreatívne prístupy k propagácií konkrétnych vybraných podujatí, aktivít a produktov SNK pre rôzne cieľové skupiny  navrhuje a zabezpečujte reklamné predmety a prezentačné materiály SNK  podieľa sa na tvorbe príspevkov na sociálne siete a webovú stránku SNK  zapája sa do realizácií podujatí pre verejnosť pri ich organizovaní ako aj aktívnou účasťou na ich programe
Požadujeme: -
Ponúkame: -
Miesto výberového konania: -
Adresa: -
Meno kontaktnej osoby: Mgr. Katarína Ďuríčeková
Telefón: 00421432451421
E-mail: katarina.duricekova@snk.sk