Dátum: 19.04.2024

Podrobné informácie o ponuke:

Knižnica / inštitúcia: Knižnica pre mládež mesta Košice
Pracovná pozícia: knihovník
Náplň práce: Odborné knižnično-informačné činnosti, výpožičná služba, poskytovanie konzultácií a poradenské služby, práca s informačnými databázami, príprava a realizácia kultúrno-výchovných podujatí pre deti, mládež a dospelých.
Požadujeme: Požadované kvalifikačné a odborné predpoklady: - vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, - práca s PC - Internet - pokročilý, - MS OFFICE – pokročilý, - všeobecný prehľad o literatúre, - predpoklady výkonu práce vo verejnom záujme - bezúhonnosť. Osobnostné predpoklady: - komunikatívnosť, - informačná gramotnosť, - kultivovaný slovný a písomný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, - tvorivosť (kreativita), - tímová práca, - organizovanie a plánovanie práce, - osobnostný rozvoj, - pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), - empatia, - asertivita. Požadované doklady: - žiadosť, - profesijný štruktúrovaný životopis, - písomný súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre účely oznámeného voľného pracovného miesta podľa zákona č. 18/2018 Z. z.
Ponúkame: Výška mzdy od 795,- € (odmeňovanie podľa zákona 553/2003 Z. z.). Predpokladaný nástup do pracovného pomeru od 1.2.2020 na dobu určitú s možnosťou predĺženia, so skúšobnou dobou 3 mesiace.
Typ pracovného pomeru: pracovný pomer na dobu určitú do 01.05.2020
Miesto výberového konania: Košice
Adresa: Knižnica pre mládež mesta Košice Kukučínova 2 043 59 Košice
Meno kontaktnej osoby: -
Telefón: 0
E-mail: ekonom@kosicekmk.sk