Dátum: 26.04.2024

Knižnica / inštitúcia: Univerzitná knižnica Univerzity Mateja Bela, Banská Bystrica
Pracovná pozícia: Pracovník Referátu akvizície
Náplň práce: - akvizícia rôznych typov dokumentov - spracovanie objednávok a akvizičných záznamov v knižnično-informačnom systéme ARL - sledovanie domácej a zahraničnej vydavateľskej produkcie - vyhodnocovanie požiadaviek používateľov a pracovísk univerzity - komunikácia s dodávateľmi
Požadujeme: - vysokoškolské vzdelanie - organizačné schopnosti - znalosť anglického jazyka - pokročilá znalosť práce s PC – World, Excel, Power Point - výhodou znalosť knižnično-informačného systému ARL
Ponúkame: - platové podmienky podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov - zaujímavú prácu v informačnej a vzdelávacej inštitúcii - možnosť ďalšieho osobného a odborného rastu pružnú pracovnú dobu - možnosť prechodného ubytovania
Typ pracovného pomeru: zastupovanie počas materskej/rodičovskej dovolenky
Miesto výberového konania: -
Adresa: Univerzitná knižnica Univerzity Mateja Bela Tajovského 51 974 01 Banská Bystrica
Meno kontaktnej osoby: Mgr. Michaela Mikušková
Telefón: 048/446 5205-6
E-mail: michaela.mikuskova@umb.sk