Dátum: 24.04.2024
  • Tlačiť stránku
  • Archívny InfoLib
  • rss

Spät

Ponuky

Podrobné informácie o ponuke:

Knižnica / inštitúcia: Univerzitná knižnica UPJŠ
Pracovná pozícia: Pracovník Oddelenia knižničných procesov a fondov
Náplň práce: • aktívna katalogizácia výstupov publikačnej činnosti a výstupov umeleckej činnosti zamestnancov univerzity v národných registroch a v príslušnom knižnično-informačnom systéme; • evidencia ohlasov v príslušnom knižnično-informačnom systéme; • spolupráca s centrálnym registrom evidencie publikačnej činnosti na Slovensku, centrálnym registrom umeleckej činnosti na Slovensku, zber relevantných podkladov; • práca s elektronickými informačnými zdrojmi pri zabezpečovaní potrieb vedy a výskumu
Plne znenie ponuky na stiahnutie: otvor
Požadujeme: Vzdelanie Uprednostňovaná úroveň vzdelania: • vysokoškolské vzdelanie I. stupňa humanitného zamerania; Požadované znalosti • aktívna znalosť anglického jazyka, znalosť ďalšieho cudzieho jazyka vítaná; • znalosť práce s PC na pokročilej úrovni; • samostatnosť, komunikatívnosť, organizačné schopnosti, precíznosť
Ponúkame: • prácu na plný úväzok; • ohodnotenie podľa zákona o odmeňovaní pri prácach vo verejnom záujme; • motivujúce pracovné prostredie.
Začiatok pracovného pomeru: 01.06.2019
Typ pracovného pomeru: zastupovanie počas dlhodobej práceneschopnosti
Dátum a čas výberového konania: 15.05.2019
Miesto výberového konania: Košice
Adresa: Univerzitná knižnica UPJŠ v Košiciach, Moyzesova 9, 040 01 Košice; Obálku označte : Výberové konanie.
Meno kontaktnej osoby: Daniela Džuganová
Telefón: 0
E-mail: daniela.dzuganova@upjs.sk

Informácie pre

Trendy v oblastiach

Prečítajte si

Anketa

Info mailom

Napíšte Vašu e-mailovú adresu a budete dostávať pravidelné správy z InfoLib.

Spät

Naši partneri