Dátum: 25.04.2024
  • Tlačiť stránku
  • Archívny InfoLib
  • rss

Spät

Ponuky

Podrobné informácie o ponuke:

Knižnica / inštitúcia: Ústredná knižnica Slovenskej akadémie vied
Pracovná pozícia: Odborný pracovník – knihovník vo vedeckej knižnici (2 miesta)
Náplň práce: príprava podkladov na hodnotenie výstupov vedeckej činnosti v prostredí SAV / agenda elektronických informačných zdrojov pre vedu a výskum v SAV / agenda otvorenej vedy, otvoreného prístupu (OA) k výsledkom vedeckého výskumu v SAV / vedenie a príprava podujatí, seminárov, tréningov súvisiacich s agendou OA / spolupráca pri tvorbe koncepčných a metodických materiálov, materiálov publicity a materiálov príručkového charakteru
Plne znenie ponuky na stiahnutie: otvor
Požadujeme: vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa, vzdelanie a prax v odbore knižničná a informačná veda vítaná znalosti odborné: orientácia v problematike súvisiacej s otvorenou vedou a otvoreným prístupom k výsledkom vedeckého výskumu (OA), hodnotenia vedy a elektronické informačné zdroje / výborné jazykové, komunikačné a organizačné schopnosti, tímová práca, chuť a schopnosť sa učiť nové veci / jazykové znalosti: anglický jazyk – aktívna znalosť slovom a písmom. Počítačové znalosti – používateľ, pokročilý: Windows, MS Office, Outlook, internet / ďalej požadujeme zodpovednosť, samostatnosť, aktivita, spoľahlivosť a komunikatívnosť
Ponúkame: plat min. 850,00 € + osobné ohodnotenie / iné výhody: odborný rast u zamestnávateľa, zaujímavá a pestrá pracovná náplň, pružná pracovná doba, možnosť ďalšieho odborného vzdelávania, účasť na školeniach, seminároch a konferenciách možnosť publikovania v odborných časopisoch a prednášková činnosť, dlhodobá perspektíva zamestnania a práca v prostredí vedeckej inštitúcie
Začiatok pracovného pomeru: 15.04.2019
Typ pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer na plný úväzok
Dátum a čas výberového konania: -
Miesto výberového konania: Bratislava
Adresa: Ústredná knižnica SAV, Michal Sliacky, riaditeľ, Klemensova 19, 814 67 Bratislava
Meno kontaktnej osoby: Michal Sliacky
Telefón: +421 2 5292 1733
E-mail: michal.sliacky@savba.sk

Informácie pre

Trendy v oblastiach

Prečítajte si

Anketa

Info mailom

Napíšte Vašu e-mailovú adresu a budete dostávať pravidelné správy z InfoLib.

Spät

Naši partneri