Dátum: 25.04.2024

Podrobné informácie o ponuke:

Knižnica / inštitúcia: Slovenská národná knižnica
Pracovná pozícia: Archivár V
Náplň práce: • odborné spracovanie a sprístupňovanie hudobných archívnych fondov, zbierok a jednotlivín • tvorba analytických a syntetických archívnych pomôcok • vyhotovovanie archívnych rešerší • publikačná činnosť na základe výskumu archívnych dokumentov • poskytovanie odborných informácií a konzultácií
Požadujeme:  vysokoškolské vzdelanie II. alebo III. stupňa v odbore hudobná veda alebo hudobná pedagogika alebo archívnictvo v kombinácii s hudobným vzdelaním  orientácia v slovenskej a svetovej hudbe, hudobných a kultúrnych dejinách  dobrá znalosť pravidiel slovenského pravopisu  znalosť cudzích jazykov vítaná  MS Office – vyšší používateľský štandard  schopnosť samostatne riešiť pracovné úlohy, prezentovať výsledky na konferenciách a seminároch  dobré organizačné a komunikačné schopnosti, iniciatívnosť a flexibilita  zodpovednosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť  práca vhodná aj pre absolventov
Ponúkame:  prácu v prostredí reprezentatívnej, národnej, kultúrnej inštitúcie s medzinárodnými vzťahmi  priestor na sebarealizáciu a podporu ďalšieho odborného rozvoja  pružnú pracovnú dobu, t. j. flexibilný začiatok a koniec pracovnej doby  1 týždeň dovolenky nad rámec zákonníka práce  príspevok na stravovanie nad rámec zákonníka práce  príspevok na regeneráciu pracovnej sily
Miesto výberového konania: -
Adresa: -
Meno kontaktnej osoby: Mgr. Katarína Ďuričeková
Telefón: +421432451421
E-mail: katarina.duricekova@snk.sk