Dátum: 25.04.2024
  • Tlačiť stránku
  • Archívny InfoLib
  • rss

Spät

Ponuky

Podrobné informácie o ponuke:

Knižnica / inštitúcia: Slovenská pedagogická knižnica Bratislava
Pracovná pozícia: knihovník / konzultant
Náplň práce: výpožičné služby konzultačné služby informačná výchova
Požadujeme: VŠ vzdelanie znalosti práce s PC komunikatívnosť precíznosť spoľahlivosť ochota učiť sa nové veci
Ponúkame: platové ohodnotenie podľa zákona č. 553/2003 Z.z. v platnom znení stabilný kolektív práca na dve zmeny príjemné prostredie zopár benefitov k tomu.)
Začiatok pracovného pomeru: 15.07.2019
Typ pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer na plný úväzok
Dátum a čas výberového konania: 08.04.2019 10:00
Miesto výberového konania: Slovenská pedagogická knižnica Bratislava
Adresa: Hálova 6 851 01 B r a t i s l a v a 5
Meno kontaktnej osoby: Jana Lisá personalistka / sekretariát
Telefón: 02/ 68208611
E-mail: jana.lisa@spgk.sk

Informácie pre

Trendy v oblastiach

Prečítajte si

Anketa

Info mailom

Napíšte Vašu e-mailovú adresu a budete dostávať pravidelné správy z InfoLib.

Spät

Naši partneri