Dátum: 19.04.2024

Knižnica / inštitúcia: Knižničné a edičné centrum FMFI UK Bratislava
Pracovná pozícia: Knihovník v dvojzmennej prevádzke
Náplň práce: poskytovanie výpožičných a knižnično-informačných služieb používateľom KEC práca s používateľom – registrácia, informovanie o knižničnom fonde, o možnostiach využívania služieb knižnice, vyhľadávanie v elektronickom katalógu
Požadujeme: úplné stredné vzdelanie, zodpovednosť a presnosť, bezúhonnosť, knihovnícke vzdelanie a práca s knižničným systémom Virtua výhodou
Ponúkame: ohodnotenie podľa zákona o odmeňovaní pri prácach vo verejnom záujme, týždeň dovolenky nad rámec ZP
Miesto výberového konania: -
Adresa: -
Meno kontaktnej osoby: PhDr. Adriana Gersová
Telefón: 02/60295195
E-mail: adriana.gersova@fmph.uniba.sk