Dátum: 20.04.2024
  • Tlačiť stránku
  • Archívny InfoLib
  • rss

Spät

Ponuky

Podrobné informácie o ponuke:

Knižnica / inštitúcia: Slovenská národná knižnica (SNK)
Pracovná pozícia: Referent VO
Náplň práce:  koncepčné a koordinačné zabezpečovanie súťažných podkladov a vypracúvanie analýz a plánovanie procesov vo verejnom obstarávaní tovarov, služieb, prác a výkonov podľa zákona o verejnom obstarávaní v platnom znení;  pripravovanie a predkladanie súťažných podkladov k verejnému obstarávaniu tovarov, prác, služieb a výkonov;  vypracovávanie analýz výsledkov verejného obstarávania pre účely riadenia a plánovania procesov vo verejnom obstarávaní;  vypracovávanie plánu verejného obstarávania na základe podkladov, zosúlaďovanie požiadaviek na obstaranie tovarov, služieb a prác, určovanie poradia dôležitosti a spracovávanie harmonogramu obstarávaní na príslušný rok, štvrťrok a iné určené obdobia, pripravovanie súťažných podkladov pre verejné obstarávanie u tovarov služieb a prác, ako aj celej súvisiacej dokumentácie a evidencie, zabezpečovanie všetkých potrebných písomností a evidencie v zmysle zákona o verejnom obstarávaní v platnom znení;  vypracovávanie a archivovanie dokladov z verejného obstarávania v zmysle zákona o verejnom obstarávaní a internej smernice pre verejné obstarávanie;  vedenie archívu verejného obstarávania a zabezpečovania potrebnej dokumentácie a agendy, vyhotovovanie štatistickej a oznamovacej agendy;  podieľanie sa na príprave obchodných zmlúv k verejnému obstarávaniu ako súčasť súťažných podkladov;
Plne znenie ponuky na stiahnutie: otvor
Požadujeme:  VŠ II. stupňa;  znalosť zákona o verejnom obstarávaní v platnom znení;  min. prax 3 roky v odbore;  znalosť cudzích jazykov vítaná;  znalosť práce na PC (internet, e-mail, Word/OpenOffice);  schopnosť samostatne riešiť pracovné úlohy;
Ponúkame:  prácu v prostredí reprezentatívnej, národnej, kultúrnej inštitúcie s medzinárodnými vzťahmi;  priestor na sebarealizáciu a podporu ďalšieho odborného rozvoja;  pružnú pracovnú dobu, t.j. flexibilný začiatok a koniec pracovnej doby;  1 týždeň dovolenky nad rámec zákonníka práce;  príspevok na stravovanie nad rámec zákonníka práce;  príspevok na regeneráciu pracovnej sily;
Začiatok pracovného pomeru: 15.10.2018
Typ pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer na plný úväzok
Dátum a čas výberového konania: -
Miesto výberového konania: Slovenská národná knižnica
Adresa: Slovenská národná knižnica Námestie J. C. Hronského 1 036 01 Martin
Meno kontaktnej osoby: Mgr. Katarína Ďuríčeková
Telefón: 0432451421
E-mail: katarina.duricekova@snk.sk

Informácie pre

Trendy v oblastiach

Prečítajte si

Anketa

Info mailom

Napíšte Vašu e-mailovú adresu a budete dostávať pravidelné správy z InfoLib.

Spät

Naši partneri