Dátum: 25.04.2024

Podrobné informácie o ponuke:

Knižnica / inštitúcia: Slovenská národná knižnica (SNK)
Pracovná pozícia: Asistent IKT
Náplň práce: samostatné odborné vypracúvanie podkladov pre zásadné akty riadenia pre štatutárny orgán;  dodržiavanie bezpečnostných opatrení pri zabezpečení serverov, uchovávaní administrátorských hesiel a mlčanlivosti o dátach SNK v zmysle zákona NR SR č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov;  podieľanie sa na rozvoji údržbe, monitorovaní a optimalizácií IKT infraštruktúry SNK;  komplexné zabezpečovanie podmienok pre odborné a administratívne riadenie odboru;  samostatné zabezpečovanie vypracovania, uchovávania a sprístupňovania podkladov pre riadiacu prácu riaditeľa odboru;  organizácia dennej práce riaditeľa odboru, samostatná evidencia všetkých písomnosti a zabezpečovanie ich plynulého vybavovania a distribúcie;  komplexné budovanie a udržiavanie administratívneho archívu IKT;  komplexné zabezpečovanie administratívnych a sekretárskych činností, pripravovanie podkladov a sledovanie ich plnenia vo vzťahu k rozvojovým projektom zamestnávateľa;
Požadujeme: VŠ II. stupňa  MS Office – používateľský štandard  precíznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
Ponúkame: prácu v prostredí reprezentatívnej, národnej, kultúrnej inštitúcie s medzinárodnými vzťahmi  priestor na sebarealizáciu a podporu ďalšieho odborného rozvoja  pružnú pracovnú dobu, t.j. flexibilný začiatok a koniec pracovnej doby  1 týždeň dovolenky nad rámec zákonníka práce  príspevok na stravovanie nad rámec zákonníka práce  príspevok na regeneráciu pracovnej sily
Miesto výberového konania: Slovenská národná knižnica
Adresa: Slovenská národná knižnica Nám. J. C. Hronského 1 036 01 Martin
Meno kontaktnej osoby: Mgr. Katarína Ďuríčeková
Telefón: 0432451421
E-mail: katarina.duricekova@snk.sk