Dátum: 25.04.2024

Podrobné informácie o ponuke:

Knižnica / inštitúcia: Staromestská knižnica
Pracovná pozícia: ekonóm
Náplň práce: tvorba ročných rozpočtov, analýz, mesačné a ročné účtovné závierky, personalistika vrátane ochrany osobných údajov zamestnancov, mzdové účtovníctvo vrátane výkazníctva (sociálna, zdravotná poisťovňa daňové priznania zamestnancov), komplexná účtovná agenda, správa, nákup a ochrana hnuteľného a nehnuteľného majetku, údržba hnuteľného majetku, inventarizácia majetku samostatné vedenie, účtovanie a kontrola čerpania sociálneho fondu
Požadujeme: úplné stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie I. a II. stupňa v odbore
Ponúkame: odmeňovanie v zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme
Miesto výberového konania: Staromestská knižnica
Adresa: Staromestská knižnica, Blumentálska 10/a, 814 41 Bratislava
Meno kontaktnej osoby: PhDr. Judita Kopáčiková
Telefón: 02/55422268
E-mail: riaditel@starlib.sk